KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17537084
nr 1753 7084
Severin Nilson (1846-1918), Sverige. Signerad, vinterlandskap med hus. Olja på duk, 40x70 cm, yttermått inklusive ram: 61x90 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 januari 2026
kl 19:13:47
19/1 15:11:06
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.250 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor