KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17537084

nr 1753 7084

Severin Nilson (1846-1918), Sverige. Signerad, vinterlandskap med hus. Olja på duk, 40x70 cm, yttermått inklusive ram: 61x90 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 19 januari 2026
kl 19:13:47

19/1 15:11:06 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor